Reference - Statek Blažejovice

Další desítky referencí najdete přímo na stránkách FB


Dobrý den Kubo, tak jsme trochu vydechli, dnes zařizovali formality a máme malinko času se se všemi spojit. Chtěli bychom Vám moc poděkovat - vlastně uplně za všechno. Za Váš srdečný lidský přístup, za veškerou pomoc, rady, tipy, za nejskvělejší místo a špičkový servis včetně výborné kuchařky - Vaší maminky a holek, které se o nás také krásně staraly. Bez Vás by to prostě nebylo ono a naše svatba by nebyla zdaleka tak úžasná, jaki byla. Teď je mi jen trochu líto, že už je to za námi... My jsme si to strašně moc užili a lepší to snad ani nemohlo být ❤ Děkujeme ❤ Snad ještě někdy nashledanou ☺

Nicole & Richard (Canada), svatba červen 2019


Dnes jsou tomu přesně dva týdny, co jsme si na statku Blažejovice řekli své ANO a jsem nesmírně vděčný, že se naše svatba odehrála právě tady 👰. Nebudu tvrdit, že jsem z příprav na svatbu neměl obavy, nicméně už po první prohlídce areálu a setkání s Kubou nejen ze mě, ale i z manželky vše opadlo. Jasně, během těch dalších měsíců před svatbou nastala řada momentů, při kterých jsme sami nevěděli, co se na svatbě sluší a patří (potřebujeme fotokoutek? má smysl kapela na obřad? kolik připravit her?… a spousta dalších dotazů), ale díky Kubovi, který s námi vždy ochotně vše řešil, jsme byli připraveni a stres z blížící se svatby nijak nepociťovali. A to dokonce ani před samotným obřadem 😉

Většina svatebních míst funguje tak, že zaplatíte za pronájem, jídlo…, případně koordinátora, všichni udělají svoji práci a každý si jde dál svou cestou. V Blažejovicích to ale je úplně o něčem jiném – obrovským přidaným prvkem je tady právě lidskost a ochota Kuby, který díky svým zkušenostem dokonale ví, jak pracovat s lidmi a jak celý obřad a svatební veselici bez mrknutí oka ukočírovat.

Když si tenhle perfektní koktejl zkušeností spojíte s tak nádherným místem, jakým areál statku v Blažejovicích je, dojde vám, že tohle je zkrátka ideální místo na svatbu ☺. A to můžeme jenom potvrdit. Na statku jsou svatby vždy třídenní – pátek slouží jako přípravný den nejen pro ženicha a nevěstu, ale také pro hrstku nejbližších přátel, nebo rodiny. V pátek jsme si díky tomu v klidu prošli celý program svatby, dali si výbornou večeři a po pár sklenkách vína šli s čistou hlavou spát natěšení na náš velký den.

Určitě jsem nebyl jediný, kdo si těch několik měsíců před svatbou neustále v hlavě přehrával, jaký ten náš velký den asi bude a zda se všechno povede tak, jak má. A povedlo, ba co více, vše předčilo naše očekávání… a tady opět patří obrovské poděkování celému personálu na statku v Blažejovicích – všichni byli velmi ochotní a přátelští, díky čemuž jsme si tady nejen my, ale i naši svatební hosté připadali jako v pohádce. O všechny bylo zkrátka skvěle postaráno a vyzdvihnout musím také naprosto fantastickou kuchyni; o skvělé svíčkové na zeleninovém základu se nám bude ještě dlouho zdát.

Kdyby to bylo možné, klidně bychom si tady naši svatbu s manželkou zopakovali, a to včetně všech příprav a zařizování ☺. Byl to pro nás totiž nejhezčí den v životě a obrovský podíl na to má právě Kuba a celý personál na statku. Právě díky nim byl náš den přesně takový, o jakém jsme snili a užili jsme si ho na maximum. A nebyli jsme sami, stejné nadšení panovalo i mezi našimi kamarády a rodinou.

Kubo, děkujeme za vše. Na tenhle nádherný víkend v budeme vzpomínat do konce života ☀
Jirka & Marťa Hrmovi (Svatba květen 2019, via FB)


Milý Kubo a celý blažejovický týme,
naše manželství má již za sebou šestinedělí - už jsme se s novým rodinným stavem sžili, vyřídili potřebné dodatečné náležitosti a dolaďujeme mementa našeho jedinečného dne, který jsme prožili společně s vámi na statku.

My, nevěsta a ženich, jsme si přípravy i samotnou svatbu užili v maximálním myslitelném pohodlí a se stoprocentní péčí, za což bychom ještě jednou rádi poděkovali. Máme, samozřejmě, obvyklou výhradu - uteklo to moc rychle! Ale to není něco, s čím by bylo možno jakkoli pomoci - když všechno tak parádně šlape, chutná a vypadá, běží čas jako splašený kůň. Moc nám pomohly také cenné rady v průběhu příprav, co (ne)dělat, resp. jaké jsou zkušenosti. Ono když se člověk bere poprvé, jsou dobré rady velmi cenné 😉 - zde díky jmenovitě Kubovi!

Za těch pár týdnů jsme se také stihli pobavit s našimi svatebčany a shodují se, že si svatbu moc užili a že o ně bylo výborně postaráno - zde bychom rádi poděkovali týmu z kuchyně za neuvěřitelně milou a vstřícnou péči - vězte, že si lidé všímají a váš přístup oceňují. O jídle ani nemluvě - to už zní jako klišé - jídlo máte zkrátka vynikající!

Další velkou devízou bylo, že si každý mohl najít prostor, v kterém se aktuálně cítil dobře - ve větší skupině, menší, jít si pinknout na louku nebo si dopřát pár okamžiků rozjímání úplně sám, všechno na statku lze, protože místa je na všechno dost - to jsme od svatebčanů také slyšeli často a s pochvalou.

Poslední, ale neméně důležitou věcí, která přispěla k všeobecnému pohodlí, je blízké ubytování - zde děkujeme do penzionu u Kasslů a penzionu Na kopečku! - kde byla perfektní domluva i pohodlné ubytování.

Všechny ty přísady dohromady daly vzniknout dni, který pro nás vždycky zůstane dnem neobyčejně krásným, kdy jsme sdíleli radost a okamžiky štěstí a který nám při každé vzpomínce vykouzlí úsměv na tváři - děkujeme, že jste nám pomohli jej prožít tak nádherně!

Peťa a Míša (oddáni 25. 5. 2019 na statku v Blažejovicích)


Ahoj Kubo,
moc ti chceme poděkovat za naprosto perfektní víkend, který jsme my i hosté v Blažejovicích strávili a za skvělý servis od Tebe, Tvojí maminky a všech slečen, které tam ten víkend pracovali. Přejeme ti mnoho úspěchů s dalšími svatbami a budeme rádi, pokud se třeba ještě při nějaké příležitosti znovu potkáme..

Barča a Jascha, léto 2018


Pokud chcete mít krásnou svatbu bez chybičky, tak se vyplatí počkat na volný termín. Byla jsem na svatbě (za svědka), kterou měl v režii Kuba a musím říct, že je veliký profesionál a moc milý a vstřícný človek. :) Se vším ochotně pomohl, poradil, zařídil... Tady se čekání jednoznačně vyplatí.

Paní Eliška, svatba 2018 (via FB)


Dobrý den, milý Kubo,
trochu jsme si stihli oddechnout na společné dovolené, ale už jsme zase v pracovním presu. Ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaši profesionalitu, vážně jsme si náš svatební den moc užili a i od ostatních máme velmi výrazné pozitivní ohlasy jak na prostředí, tak hlavně na skvělé jídlo. Děkujeme,

Dan a Pája, svatba léto 2018


Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za překrásnou svatbu, kterou jsme u Vás na statku mohli prožít. Je to už dva měsíce a stále vzpomínáme. Byl to krásný a neopakovatelný víkend, vše bylo dokonale zorganizované právě díky Vám. Už od první návštěvy jsme se těšili, že se na statek vrátíme a strávíme tam společně s našimi rodinami a přáteli náš svatební den. Statek je nádherný, má jedinečnou atmosféru a je to hlavně proto, že se o něj neustále staráte a vylepšujete. Všichni hosté byli z místa nadšeni, stejně tak i z domácí kuchyně. Jídlo bylo výborné, vždy čerstvé a pochvala patří Vaší mamince, že to tak skvěle zvládá i pro více hostů. Nejvíce jsme ocenili Vaše zkušenosti a rady s přípravami. Perfektní organizace, skvělé kontakty (květiny, cukrárna, DJ), pomoc s výběrem hudby na obřad, nic pro Vás nebyl problém a nám to velmi usnadnilo práci. Děláte práci, kterou umíte, baví Vás a je to vidět. Celý koncept víkendového pobytu u Vás je dokonale vymyšlený. Jste flexibilní, spolehlivý a přitom tak klidný a stále nad věcí :-) To jen přispívá k tomu, že svatební přípravy nejsou stresem. Jste profík. Doufáme, že se na statek někdy budeme moct vrátit. Jediné, co nás mrzí, že to strašně rychle uteklo a nedá se to zopakovat :-) Přejeme Vám spoustu dalších spokojených hostů a svateb. Ať se Vám daří skvěle a statek jen kvete!

Žanet & Honza 2016


Statek Blažejovice je opravdu nádherné místo. Už když jsem poprvé na statek narazila, věděla jsem, že tam tu svatbu prostě chci. :) Velké díky patří Kubovi a celému personálu, který se o nás královsky staral celý víkend a ani do brzkých ranních hodin neztratil úsměv na tváři. Jídlo naprosto perfektní a organizace na jedničku. děkujeme.

Nevěsta Klára, srpen 2017 (via FB)


Milý Jakube,
svatba u tebe na statku byla přesně tou, jakou jsme si vysnili - přirozená, nenucená, plná radosti a smíchu. Vřele ti děkujeme za veškerá tvá doporučení a cenné rady, díky kterým proběhl celý víkend bez jakéhokoli stresu a nervů. Velkou dávkou tomu přispěl i kuchařský um tvé maminky, jejíž jídlo si hosté velmi chválili, a velmi ochotný a celý víkend se usmívající personál, i jim patří náš obrovský dík. Celý statek má zkrátka kouzelnou atmosféru a člověk se do něj musí zamilovat na první pohled a není vůbec podstatné zda prší nebo svítí sluníčko. Ani na okamžik jsme nezapochybovali, že jsme vybrali správně.

Jak již psalo mnoho párů před námi, kéž by bylo možné si svatbu u tebe každý rok znovu zopakovat. Byl to jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě. Měl jen jedinou chybičku, utekl moc rychle :) Nezbývá než si přát, abychom se k tobě mohli vrátit alespoň jako svatební hosté.

Lucka a Martin (29. dubna 2017)


Milý Kubo,
na začátku tohoto dopisu bychom Vám chtěli poděkovat za nejkrásnější den v našem životě. Přípravy svatby jsem si jako nevěsta neuměla představit a pak, když mne manžel požádal o ruku, jako by se to na mě celé sesypalo. Proto bych chtěla moc poděkovat za Vaši ochotu, vstřícnost, trpělivost a laskavost, kterou jste nám projevoval po celý čas příprav i samotné svatby. Díky Vaším profesionálním a zkušeným radám a nápadům proběhl celý den D naprosto perfektně. Počínaje připraveností celého areálu, kde bylo vše krásné, čisté, rozkvetlé a vyzdobené, přes neuvěřitelnou kuchyni Vaší úžasné maminky, až po pouštění hudby a vytvoření večerní zábavy. To vše a mnohem víc udělalo z obyčejné květnové středy nádherný a jedinečný den. Celá rodina byla velmi nadšena a já jako nevěsta jsem (tedy kromě nástupu) nebyla ani trochu nervózní, protože veškeré povinnosti a řízení celého dne byly na Vás a já měla, ač je to neuvěřitelné, VOLNO.

Vyřiďte prosím také naše velké dík úžasné Elišce, kterou si oblíbili hned všichni (hlavně naši chlapi) a samozřejmě celému kolektivu lidiček, kteří se na našem dnu D podíleli. Jsme opravdu nadšení, že jsme mohli svatbu na Vašem statku zrealizovat a že jste nám umožnil ji vystrojit uprostřed pracovního týdne.

Bohužel tento dopis nevyjadřuje ani polovinu z toho co bychom chtěli vyjádřit, tak se budeme jen opakovat: díky, díky, díky. JJ

Mějte se na statku moc hezky a přejeme mnoho úspěchů a mnoho spokojených párů i rodinných příslušníků.
manželé Polcarovi (18.5.2016)


Dobrý den Jakube,
po svatbě jsem měla spoustu práce, teď už je ale vše klidnější, tak byl čas na fotky a vzpomínání na náš víkend. Chtěla bych vám znovu za všechno poděkovat, svatba byla opravu přesně podle našich představ. A co jsem tak mluvila s hosty, cítili to stejně. Snad si někdo z našich známých naplánuje v Blažejovicích svatbu, abychom se mohli na statek někdy podívat jako hosté. Vážně moc děkujeme!!
Kamila a Joachim (Svatba 2016)


Ahoj Kubo,
jsme moc rádi, že přes vysokou žádanost se nám podařilo mít svatbu u tebe na statku v Blažejovicích. Nedokážeme si představit, že bychom našli lepší místo, schopnějšího organizátora a příjemnější a profesionálnější obsluhu. I díky tobě byla naše svatba pohodová, bez svatebního stresu, byla prostě skvělá a bezchybná! Kdybychom mohli a kdyby to šlo, brali bychom se u tebe na statku každý rok, nejen kvůli neopakovatelné atmosféře, ale i kvůli skvělému jídlu, které tvá maminka vaří, nebo tomu kouzelnému a fotogenickému prostředí. Máme radost i proto, že mnozí svatební hosté naši svatbu hodnotili jako nejlepší, na které do té doby byli. I proto bychom zpětně nic neměnili, svatba na statku byla dokonalá.

Díky moc, ty a tvůj tým jste nejlepší!
Olí a Kamil, 3/IX/2016


Hezký den Kubo,
i my bychom rádi poděkovali za velmi příjemné chvíle, které jsme mohli Vás na statku strávit během svatebního víkendu. Jak nám tak všem hostům se celý program velmi libil a vše proběhlo až na zanedbatelné detaily tak jak jsme s Kristýnou chtěli, včetně počasí, hudby atd.

Pokud bych vás mohl poprosit ještě o jednu věc, prosím vyřiďte naše poděkování také personálu, včetně velice příjemné maminky, protože i oni hodně přispěli k tomu, že celá svatba mohla proběhnout v rodinné atmosféře, bez zmatků, zkrátka tak, jak jsme si přáli.
Ať se vám daří! Jirka a Kristýna Brossovi (2016)


Dear Jakub Rozen

Just come back from the Czech Republic and can't put into words how perfect our wedding was at Statek Blazejovice - it was everything we dreamed of and more!

Jakub, we liked your leading and help before the wedding - you made everything so easy. Nothing was too much trouble and all the information and preparation was spotless.

Your mum's cooking skills are amazing - we liked the modern twist of the food. All our guests felt the same way about the service - very positive.

Everyone fell in love with Statek Blazejovice, a very peaceful and quiet place. We wanted it to be our special day and that's what you gave us.

Thanks to you and your staff for giving us the day we wanted - thank you so much !!!

Best regards
Jiri and Petra Belik (2016)


Ahoj Kubo,
ještě jednou by jsme chtěli poděkovat za překrásný svatební víkend,který jsme na statku prožili. Ať napíšme cokoli a použijeme jakákoli slova nikdy to nemůže vyjádřit naše pocity, které v sobě máme z prožitého víkendu u tebe. Stále vzpomínáme a posloucháme samé pozitivní reakce.

Při první návštěvě statku jsme byli prostě ohromeni a okouzleni,otevřel se před námi kouzelný areál. Tvůj přátelský přístup je to čím jsi sis nás opravdu získal.

Vše předčilo naše očekávání,věděli jsme ,že to bude skvělé,ale že až takto skvělé to jsme si ani ve snu nepředstavovali.Je to zásluha všech, kteří nám tento skvělý den pomohli připravit Děkujeme. Chtěli bychom ti opravdu moc a moc poděkovat za skvělý přístup od začátku organizování naší svatby až do konce, za moderování celého našeho dne, za skvělé nápady a tipy. Vyzdvihnout musíme také kuchařské umění tvé maminky, všem ale opravdu všem strašně moc chutnalo. Také chceme pochválit děvčata ,která se o nás vzorně od pátka starala. Kdyby jsme měli hodnotit a chválit jednotlivé věci bylo by to tak na tři stránky :o)

Pro nás to byl zatím ten nejkrásnější víkend strávený s našimi blízkými a s těmi co máme rádi, i ty jsi se tento víkend stal součástí našich přátel

Odezvy od přátel i rodin jsou jedním slovem skvělé,stále nám říkají jak to byla krásná svatba. Jak krásné prostředí statku,každý si našel to své .Jak jim chutnalo prostě úžasné reakce a za to jsme strašně rádi. Nesmíme také zapomenout na skvělého Dj Petra Dobeše,a také na fotografa Pavla-díky za doporučení. Díky za všechno,máme opravdu na co vzpomínat ,nejradši by jsme se s Gustíkem k tobě vrátii a znova se brali jak to bylo překrásné :o) Přejem spousty svateb a jiných oslav a s nimi hodně spokojených a nadšených lidí.

Doufáme, že budeme mít tu čest se k tobě ještě někdy podívat, třeba jako svatební hosté některých z našich přátel. Byl to naprosto nezapomenutelný víkend,škoda že už to skončilo.

Ještě jednou moc a moc děkujeme úplně za vše Kubo. Jitka a Gusta (21.5.2016)


Dobrý večer Kubo,
ještě jednou děkujeme za úžasný svatební víkend. Vybrat si Váš statek pro tak významný den, jako je svatba, bylo to nejlepší rozhodnutí. Tušili jsme z referencí ostatních hostů, že by to mohlo být ono, ale skutečnost ještě předčila naše očekávání. Obě naše rodiny i všichni přátelé byli ze svatby nadšení - chválili skvělou organizaci, Vaše nenásilné, vtipné moderování svatebního dne, výborné jídlo, příjemnou a pracovitou obsluhu, čistotu celého areálu, krásné prostředí a pohodovou atmosféru. Opakovaně jsme slýchali, že toto byla nejlepší svatba, které se zúčastnili. Zároveň si ceníme všech Vašich rad, které jste nám poskytnul před svatbou - při výběru hudby, harmonogramu dne, výběru jídla, atd.. Přejeme Vám do dalších let ještě mnoho takto spokojených novomanželů a hostů.

Šárka + Arnošt, léto 2015


Ahoj Kubo,
mnohokrát děkujeme za překrásně zorganizovanou svatbu, náš velký den, vše bylo naprosto dokonalé. Lépe jsme se nemohli vybrat, děvčata se o nás velice dobře staraly, maminčina kuchyně byla skvostná a co se týče tebe, obdivujeme tvojí profesionalitu. Přejeme ti do budoucna spousty spokojených klientů, jako jsme byli my.

Simona a Aleš Markvartovi, 11.4.2015


Chtěli bychom Vám s manželem ještě jednou moc poděkovat! Díky Vám jsme prožili nádherný a nezapomenutelný svatební víkend. Velkou poklonu a velké dík patří Vaší mamince za neuvěřitelné kulinářské umění, které si chválili všichni hosté od samého rána až do večera. Moc bychom chtěli poděkovat Vašemu personálu, děvčata odváděla po celý den úžasnou práci, byla velmi milá a neuvěřitelně pozorná a hosté si děvčata opět od rána do večera jen a jen chválili. A největší dík patří, Jakube, samozřejmě Vám. Připravil jste nám překrásný, bezchybný a nezapomenutelný svatební den. Jenom díky Vám a Vaší dokonalé organizaci jsme si tento den byli schopni také užít a prožít zcela naplno. To krátké slůvko nám najednou připadá zcela nedostatečné k vyjádření našeho nesmírného vděku, nicméně z celého srdce Vám DĚKUJEME!

Novomanželé Mičkovi, Léto 2015


Dobrý den Kubo, my ještě jednou děkujeme. Vzpomínáme rádi Snad se k Vám jednou podíváme i jako hosté.

Přeji hezký den a držíme palce, ať se svatební sezóna vydaří

Kateřina a Martin (Svatba jaro 2016)


Dobrý den,
ještě jednou moc děkujeme za obrovskou pomoc s naší svatbou - vše dopadlo báječně.

Pavel a Lenka (Svatba Jaro 2016)


Nádherná svatba jako z pohádky. Krásné prostředí, výborná a překvapující kuchyně plná různých chutí a osvěžení. Milý, usměvavý a hlavně neunavný personál (vedra 38°C), kterému patří velký dík. Všichni děkuji novomanželům za pozvání na jejich významný den, který bude nezapomenutelný i díky místu a lidem, kteří se na přípravě podíleli.

paní Soňa, svatební host (léto 2015)


Milý Kubo, ještě jednou moc děkujeme za krásný víkend. Statek je úžasný, personál nejmilejší a nejochotnější a maminka vaří opravdu výborně Všem se u vás moc líbilo a všem moc chutnalo. Snad se k vám ještě někdy podíváme jako hosté.

Díky za všechno a pozdravujte od nás. Blažíčci (duben 2016)


Dear Kuba,
Once again, many thanks for hosting our (internationally-minded) wedding! We couldn't have chosen a better place for our special day!

Every single detail was taken care of and we still keep reflecting how you, your mother, and all the staff gave us the best service we've ever had!

Planning our wedding from abroad, we were also grateful for your supplier recommendations (cake&pastry, DJ, photographer, florist..), making the organization much easier for us. Not to mention the (proven and tasty:-)) quality!

Hope we'll get back sometime soon (as guests) to experience the atmosphere from the other side!

Warm regards from Belgium, Martina&Petr (8.8.2015)


Milý Kubo,
když jsme poprvé navštívili váš statek, hned jsme věděli, že je to naprosto nejlepší místo na svatbu, které jsme si mohli vybrat. Od úplného začátku jsme byli spokojeni s vaším skvělým přístupem, férovým jednáním, se vším jste nám byl schopen poradit. Bez vašich rad a pomoci by svatba nedopadla tak úžasně jak dopadla. Na naší svatbu v Blažejovicích slyšíme samé pozitivní ohlasy. Vaše kuchyň a vaše maminka je v přípravě jídla bezkonkurenční, všem strašně chutnalo, jídlo krásně naservírované, prostě paráda. Do noci nás obsluhovali stále se usmívající slečny. Velmi oceňujeme vaši přítomnost a organizaci celého dne, kdy nám, jako novomanželům odpadla veškerá starost. Vše bylo perfektní, byl to pro nás nejkrásnější den. Věřili jsme, že svatba bude u vás úžasná, ale že až tak, tak to jsme nečekali.

Moc vám za vše děkujeme!!! Přejeme plno dalších spokojených svateb.

Ivča a Honza (červenec 2015)


Milý Kubo a milá Dano,
děkujeme za pozvání i krásnou oslavu narozenin. Byl to příjemný, pohostinný, profesionální i srdečný víkend. Asi jste ho připravovali spolu, ale musím pochválit hlavně Kubu, protože příprava, a pak i celý průběh a program oslavy byly perfektní. Obsluhující personál byl překvapivě vždy po ruce a leckterá restaurace Vám je může závidět. Romantické prostředí, podzimní sluníčko, výborné a oku lahodící občerstvení, sympatičtí hosté vytvořili zážitek, na který se nezapomíná. Přejeme mnoho dalších zdařilých akcí.

Zuzka a Petr Sokolovi, oslava narozenin listopad 2015


Krásný večer Kubo,
musíme Vám za vše moc poděkovat! Váš přístup je neuvěřitelný a díky Vám,byl ten náš den opravdu ten nejkrásnější v životě! Statek máte nádherný, vy ste skvělý člověk,organizátor,moderátor,DJ a tak dále. Váš personál je moc milý a pracovitý a Vaše maminka je neskutečná kuchařka,obdivuji,kolik toho zvládá! Jsme nesmírně šťastní, že naše svatba proběhla právě u Vás a moc si přeji,abychom se k Vám zase někdy podívali!DĚKUJEME! Moc a moc Vám držíme palce!!!!!!

Veronika a Adam (léto 2015)


Milý Kubo,
moc děkujeme jménem rodičů nevěsty za úžasné emotivní chvíle, které jste nám společně s Vaší maminkou a ostatním personálem připravili. Byly to u Vás nádherně strávené 3 dny, kdy jsme moc ocenili i příjemný středeční večer, který jsme si v klidu a pohodě užili v úzkém kruhu s těmi nejbližšími. Vám patří především dík za skvělou organizaci a mamince skládáme obrovskou poklonu před jejím dokonalým kuchařským uměním. Na chvíle prožité u Vás nikdy nezapomeneme!! Jedním slovem to bylo dokonalé Díky moc!!

Rodiče (léto 2015)


Rádi bychom Vám poděkovali za celý víkend, jak za obsluhu, tak za moderování a hlavně za Vaši maminku, všem strašně moc chutnalo.

V + L, jaro 2015


Dobré odpoledne Jakube, chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za perfektní organizaci svatby. Vše jste měli zvládnuté od obřadu až po vyprovázení hostů pod deštníky k autům následující den. Slečny, které se o nás celý den staraly, byly moc milé a usměvavé až do ranních hodin. Samozřejmě musím pochválit i statek, který je prostě krásný. Jsme moc rádi, že jsme naši svatbu mohli prožít u vás. Přejeme hodně dalších spokojených svatebčanů.

Petra a Tomáš, jaro 2015


Dobrý den Jakube. Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za naši svatbu, která proběhla na Vašem statku 20. září. Neustále na tento víkend myslíme a vzpomínáme na jeho jednotlivé okamžiky. Dovolíme si podotknout, že naše svatba byla první v našich rodinách po 20 letech. Nikdo z přítomných, tak nevěděl, co ho čeká, možná ani my ne. Díky Vám a Vašemu týmu předčila skutečnost všechna naše očekávání. Stejně jako svatba pohltila nás dva, což je pochopitelné, překvapila a nadchla všechny naše blízké. Neustále slyšíme chválu a uznání za všechno, co se ten víkend odehrálo. I když jsme k Vám urazili kousek cesty, nikdo nelitoval, protože prostředí statku skloubené s okolní přírodou všechny uchvátilo. Investované hodiny práce přináší zasloužené ovoce. Nádherné prostředí úžasně doplnila práce usměvavé obsluhy, která plnila naše přání ještě dřív, než jsme na ně pomysleli. Velký dík patří Vaší mamince, která pro nás vykouzlila neuvěřitelné gurmánské zážitky. Tak intenzivní karneval chutí a vůní si budeme ještě dlouho vybavovat.

Fascinuje nás Váš neustálý pokrok kupředu, tam kde jiní končí, Vy teprve začínáte. To, čeho si u vás velmi ceníme a vážíme a to, čím jste si nás získal, je přístup, který jsme nikde jinde nepoznali. Popsali bychom ho jako pocit absolutní péče, aktivní pomoci a upřímné podpory a vědomí férového jednání. Díky Vašemu přispění jsme prožili prozatím nejkrásnější čas našeho společného života. Velice si vážíme toho, že právě Vy jste nás provázel tak důležitým momentem na naší cestě životem.

Přejeme Vám, aby všechny svatby na statku byly úspěšné alespoň tak, jako ta naše a spokojenost svatebních hostů nebrala konce.

Děkujeme za všechno! Renča a Pavel (20.9.2014)


Za sebe a manzela (haha, je to porad nezvyk) jsem Vam chtela znovu podekovat za proziti nejkrasnejsiho vikendu naseho zivota (bez nadsazky!). U nas to bylo vzdycky jenom o lasce. Nechteli jsme se nikdy rozptylovat nicim, co neni dulezite. Chteli jsme prirodu, slunce, pohodu a lasku, co by se dala krajet. Chteli jsme byt sami sebou s temi, co mame nejradsi. Mohla bych psat seznamy o tom, jak bylo vyborne jidlo, jak super bylo ozvuceni, jak umite Vy a Vas team cist myslenky (a to vsechno je pravda), ale nejvetsi dik Vam patri za to, ze jste se Vasim pristupem vsichni stali na 3 dny taky nasimi nejblizsimi a prozili to s nami jako rodina, opravdove a uprimne. Dekujeme za Vase vrelost. Posilame znovu lasku. Poslete ji dal.

Iva & Aaron (2014)


Ahoj Kubo,
ještě jednou děkujeme za úžasnou atmosféru na svatbě, špičkovou přípravu i skvělou péči během celého víkendu. Moc jsme si to užili nejen my, ale z reakcí co dostáváme i všichni naši hosté. Bylo to zkrátka perfektní, děkujeme všem!!!

Měj se pěkně a přejeme úspěchy se svatbami i nadále. Honza a Martina (září 2014)


Dobrý den Jakube,
velké poděkovaní náleží Vám, Vaší mamince a celému teamu, který se o nás tak úžasně staral. Celý víkend jsme si strašně moc užili a myslím, že jsme si naši svatbu nemohli vybrat na lepším místě.

Vaše maminka je úplná kouzelnice co se jídla týče a myslím, že komplimenty na její kuchařský um budeme ještě dlouho slýchat u všech zúčastněných a od nás samozřejmě také.

Ještě bych Vám moc chtěla poděkovat za doporučení pana Bayera (cukráře), Kasslových a Žanety, protože se všemi byla úplně úžasná spolupráce a podíleli se svým dílem k víkendovému úspěchu.

Vás statek je nádherný a vůbec se nám od vás nechtělo. Moc dekujeme za Vaší veškerou pomoc při organizaci a průběhu celého víkendu. Přejeme Vám spoustu úspěchů do budoucna, protože jste rozjel něco úžasného a my vám moc držíme palce.

S velkým pozdravem, Petra a Vláďa


Hezký podvečer, Jakube, chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za perfektní organizaci celé svatby. Byl to pro nás nezapomenutelný den plný krásných zážitků. Vše probíhalo v uvolněné atmosféře a hladce a je to především Vaše zásluha, děkujeme! V neposlední řadě musíme pochválit velmi milé a ochotné slečny z obsluhy a výbornou kuchyni. Všichni hosté byli moc spokojeni. Už jenom doufáme, že se někdo z našich kamarádů rozhodně pro svatbu na statku v Blažejovicích...

Novomanželé Dodávkovi, 2014


Ahoj Kubo,
chtěli bychom Vám s Patrikem ještě jednou moc poděkovat a i když to ještě milionkrát řekneme nebo napíšeme, tak to nikdy nemůže vyjádřit naše pocity. Prožili jsme nádherný víkend plný lásky, štěstí, radosti a nezapomenutelných zážitků a z velké části díky Tobě, Tvé úžasné mamince, moc milé Věrce a Káje a dalším moc milým děvčatům a to nejen díky Vaší profesionalitě, ale hlavně díky Vám samotným. Jste skvělí a neuvěřitelně milí lidé. Jsme moc rádi, že jsme s Vámi mohli prožít ten náš velký den, který se pro nás stal nekrásnějším dnem v životě. Ještě jednou velké díky Vám Všem!!!

Renča a Patrik Vavřinovi 2014


Dobry vecer Kubo,
po prvnich pozitivnich ohlasech a fotkach a videu se Vam ozyvame, abychom vam a vasemu tymu podekovali a vzdali poklonu, jelikoz pro nas to byl hlavne diky vam bezstarostny vikend, o to vice plny delikatesniho jidla, luxusniho vina, krasneho prostredi a bezchybneho servisu. Pro nekolik lidi to byla nejlepsi uvolnena svatba vcetne nas dvou.

Dekujeme moc a doufame, ze se nevidime naposledy, snad v pozici hostu na jine svatbe, to by bylo naprosto bozi.

Pekny vecer
Misa a Michal (27.9.2014)


Milý Kubo,
je těžké popsat slovy natož mailem naše dojmy ze svatby. Jsi velký profesionál, který svou práci dělá opravdu s láskou. Pomohl jsi nám zorganizovat a připravit takovou svatbu, která je pro nás stejným životním zážitkem, jako narození naší dcery. Když pomineme perfektní přípravu, organizaci a koordinaci celého dne (víkendu), musíme vypíchnout také přidanou hodnotu, jako je lidskost, empatie, ochota a slušnost. O životním zážitku mluví i někteří naši hosté, se kterými jsme již hovořili. Všichni mluví v superlativech, každý se u vás cítil prý jako doma, ocenil klidnou a přátelskou atmosféru a neuvěřitelně dobré a poctivé kuchařské umění Tvojí maminky! Spousta hostů nám řekla, že to byla nejhezčí svatba, na jaké kdy byli. A to vše za více než rozumnou cenu.

Sama sebe považuji za náročnějšího klienta, z mého povolání mám nasazenou laťku, co se týče klientského servisu, výše...Ale ať se zamyslím jak chci, jedinou chybu, kterou tento víkend měl, byl, že utekl strašně rychle Ještě jednou obrovské díky Tobě, mamince a holkám!

Doufáme, že jednou na viděnou, Eliška a Kuba Houskovi (2013)


Ještě jednou jsme ti chtěli poděkovat za super servis, služby, přístup, jídlo, obsluhu (holky co jsi tam Kubo měl, tak se skutečně staraly a bylo vidět, že vědí co a jak) a prostě celkově za všechno:). Všem se to tam hrozně líbilo, krásný prostředí, pohodový průběh - samá chvála prostě. Moc se nám líbilo moderování z tvoji strany - vůbec jsme se nemuseli trápit s tím kdy co má přijít, všichni věděli co se děje a bude dít, takže po organizační stránce skvělá věc, která nám novomanželům ulehčila starosti. Za všechno moc děkujeme, budeme všude doporučovat!!

Michal a Bára 2014


Milý Jakube,
chtěli bychom Vám (a samozřejmě i Vašemu týmu) poděkovat za perfektní režii naší svatby. Celý víkend strávený na statku probíhal naprosto bez zádrhelů a skvěle jsme se bavili my i naši hosté. Velký podíl na tom všem mělo úžasné jídlo (není nikdo, komu by nechutnalo), skvělý výběr podkresové hudby a stylové prostředí. Už během plánování jsme od vás dostali spoustu užitečných tipů, které nám pomohly dotáhnout celý den do dokonalosti. Teď už jen doufáme, že se na statek jednou vrátíme jako hosté a zažijeme to celé i z jiného pohledu.

PS: Ještě jednou Vám moc děkujeme. Hrozně moc fandíme lidem, co dělají věci, které mají smysl a dělají je dobře. Kudy chodíme, tudy doporučujeme. Od několika hostů jsme slyšeli, že to byla nejlepší svatba, na které byli a rádi jim to věříme.

Novomanželé Bobkovi (září 2013)


Radi bychom Vam a celemu Vasemu tymu podekovali za uzasnou svatbu, ktera totalne pokorila obavany patek 13teho a udelala z nej den, na ktery budeme radi a dlouho vzpominat. Vsichni jsme se na Vasem statku citili od prvni chvile pohodlne a spokojene a kuchyne Vasi maminky a bajecny servis vsech holek jen cely dojem umocnili. Nejen Irove za nami celou dobu chodili a chvalili si vynikajici jidlo, od grilovanych kurat, pres tradicni svickovou az po vyprostovaci cesnekacku (gulas doslova z varnice vylizali) a musim s potesenim rict, ze ceska kuchyne tim ziskala hromadu dalsich obdivovatelu. Vam, Kubo, bychom navic radi podekovali za pomoc s organizaci a vsechny cenne rady vyplyvajici z Vasich bohatych zkusenosti. V nekolika pripadech jste nam mohl nase napady nebo pozadavky proste odkyvat a pridat si dalsi naklady do kolonky, ale Vy jste vzdycky nabidl praktickou radu, ktera vedla k nasi spokojenosti. V neposledni rade musime take vyzdvihnout neunavny servis Vasich servirek, ktere se nam s usmevem na tvari venovaly i do pozdnich hodin, jen aby rano uz mely zase vsechno perfektne pripravene. Kdyby to slo, hned bychom se k Vam na statek rozjeli a nechali se znovu rozmazlovat.

Bara a Fergal (svatba 9/2013)


Dobrý den, Jakube, rádi bychom Vám poděkovali za organizaci naší svatby a všeho okolo. Velmi jsme si tento významný den užili a jsme moc rádi, že jsme si pro naši svatbu vybrali právě Váš statek. Všichni hosté byli spokojení a nadšení, což bylo možné zejména díky krásnému prostředí a pohodové atmosféře, která u Vás na statku panuje. Ještě jednou Vám, Vaší mamince, i všem děvčatům, za všechno moc děkujeme.

S pozdravem, Jana a Michal Jašprovi (2014)


Ještě jednou jsme ti chtěli poděkovat za super servis, služby, přístup, jídlo, obsluhu (holky co jsi tam Kubo měl, tak se skutečně staraly a bylo vidět, že vědí co a jak) a prostě celkově za všechno:). Všem se to tam hrozně líbilo, krásný prostředí, pohodový průběh - samá chvála prostě. Moc se nám líbilo moderování z tvoji strany - vůbec jsme se nemuseli trápit s tím kdy co má přijít, všichni věděli co se děje a bude dít, takže po organizační stránce skvělá věc, která nám novomanželům ulehčila starosti. Za všechno moc děkujeme, budeme všude doporučovat!!
Michal a Bára 2014


Dobrý den Jakube,
ještě jednou Vám děkujeme za perfektní servis, dokonalou kuchyni a skvělé provázení celým dnem. Prostě vše bylo naprosto super. Moc jsme si to užili a jsme velmi spokojeni.

S pozdravem David a Jitka Kyselovi (srpen 2013)


Milý Jakube,
když jsem v lednu tohoto roku začala hledat vhodné místo pro naší svatbu, vypadalo to, že se snad s Rosťou nevezmeme:) Všechny statky, na které jsem se informovala, byly na léto 2013 už zarezervované a svatbu v týdnu nám udělat nechtěli.

Když už se nám podařilo vymyslet termín, který by vyhovoval nám i jim, vytáhli na nás seznam s tím, co můžeme a nemůžeme a kdy svatbu začít či ukončit. Začala jsem trošku zmatkovat a hledat dál. Náhodou jsem si přečetla recenze na Váš statek s tím, že jste ochotný udělat svatbu i v týdnu. Poslala jsem e-mail a vy jste mi během chvíle mile odpověděl a následně poslal předběžné kalkulace. Bylo neuvěřitelné, že jsem našla někoho, kdo byl milý, vstřícný a ochotný nám pomoci celou svatbu zorganizovat. O tom, že jsem měla pravdu jsem se přesvědčila již při první schůzce.

Ikdyž jsme statek navštívili poprvé v zimě, kdy všechno bylo zakryté sněhem, nezapomeneme na ten krásný pocit, který jsme z Blažejovic měli. Statek měl vše, co jsme potřebovali- ubytování, stravování, možnost venkovního obřadu a pomoc s organizací. Navíc nám pomohlo, že máte možnost doporučit květinářku, DJe, a další ubytování. Ve zkratce - byla to nejlepší svatba, jakou jsme si mohli přát a moc Vám za všechno děkujeme.

Jelikož se našim přátelům u Vás moc líbilo, tak doufáme, že si svatbu v Blažejovicích zopakujeme, ale už ne z pozice novomanželů :) Ještě bychom rádi vyzdvihli jídlo, které jste nám celé dva dny vařili. Na panenku s gratinkou a gulášek myslíme ještě teď :) Do budoucna Vám přejeme pevné nervy při organizování svateb a dále aby byl statek v Blažejovicích plný spokojených svatebčanů :)

Děkujeme Škaroupkovi (srpen 2013)


Milý Kubo,
chtěli bychom Ti touto cestou ještě jednou poděkovat za náš báječný svatební den (škoda jen, že tak rychle utekl). Nevíme, kde začít, a jak napsat, že vše bylo naprosto perfektní, tak, aby to neznělo jako klišé.

Statek je nádherný, prostorný, vkusný. Každý si tu přijde na své, babičky mají místo k posezení ve stínu, děti mohou řádit na prostorné zahradě i pískovišti (všiml sis, že děti vůbec nebrečely?!), sourozenci a kamarádi diskutovat u stolků, baru nebo tančit na parketu. Statek je nádherně uspořádaný, s přirozeným centrem na nádvoří pod vzrostlým stromem a se spoustou milých detailů (jako třeba outdoorová sprcha nebo dekorace na stromech). Tohle se nevidí všude. Jídlo bylo naprosto skvělé, domácí, jednotlivé chody do sebe skvěle zapadaly, byly vkusně servírované a jejich časování dobře promyšlené. I výběr nápojů byl super – okouzlily nás Vaše domácí freshe i výborné víno! Všechno navíc za opravdu dumpingové ceny.

Obsluha je milá, pozorná a usměvavá; slečny si vždy všimli, že někomu něco chybí a zároveň jejich přítomnost nebyla vůbec rušivá. Ne každý umí najít tuhle křehkou rovnováhu!

Kubo, nakonec moc děkujeme Tobě osobně za celou organizaci, fundované rady při sestavování harmonogramu, velice profesionální přístup a způsob komunikace při plánování svatebního dne, za pozornost, kterou jsi našim hostům věnoval. Všichni naši hosté byli z Tvého statku nadšení a velmi mile překvapení z toho, že tak krásné místo se službami bez kompromisů existuje i v tak zapadlé vesničce jako jsou Blažejovice.

Jsme opravdu šťastní, že jsme se o tvém statku dozvěděli a moc si vážíme veškeré tvé práce, kterou jsi na statku nechal. Jsme si jistí, že se teď se stovkami a stovkami spokojených hostů zúročuje. Přejeme Ti ve Tvé práci mnoho úspěchů, málo závisti a další alespoň z poloviny tak spokojené hosty jako jsme my (i to by na skvělou svatbu bohatě stačilo) :-)

Děkujeme, Eva a Tomáš (2013)


Ahoj Kubo,
svatební den byl pro nás oba tím nejkrásnějším v našem životě! Den plný emocí, štěstí, lásky, radosti. Svatba naprosto předčila všechna naše očekávání. Smekáme před tím, jak jste zvládli celý den zorganizovat, před kuchařským uměním tvé maminky, za moderování a DJování celé akce a hlavně před tím, že ty i holky jste byli za každých okolností milí nápomocní a usměvaví.

Opravdu moc děkujeme. Máme tisíc zážitků na celý život, na které nikdy nezapomeneme. Jen škoda, že už je to pryč a jak to strašně rychle uteklo, ale ze všech momentů z celého dne budeme žít hodně hoooodně dlouho!!!

Měj se krásně, Terka a Tom (2013)


Ještě jednou Ti moc děkujeme za úžasnou svatbu, která byla díky Tobě a holkám (které byly opravdu neuvěřitelné vstřícné, milé, pozorné, atd.) přesně podle našich představ...

Doufám, že se k Tobě na statek ještě někdy podíváme (pár svatebních hostů uvažuje o svatbě právě u tebe :-))... Nemělo to chybu. Vřele doporučujeme kudy chodíme!

Měj se krásně, prosím vyřid pozdravy a poděkování holkám (zaslouží skutečně velké DÍKY!), mamince a všem, kteří se na naší svatbě podíleli...

S pozdravem Jana a Pavel Hanzlíkovi (2013)


Dobrý den Jakube,
chci vám moc poděkovat za krásnou svatbu Štěpána a Katky. Vše bylo přímo fantastické - od krásného, se vkusem a láskou opečovávaného statku, zelené zahrady, obřad v prosluněné zahradě za zpěvu ptáků, přes úžasnou obsluhu, čistotu, výborná jídla úhledně a vkusně servírovaná, až k vaší nevtíravě příjemné organizaci svatebního dění.Vzpomínám na nádherné posvatební ráno, klid, zpěv ptáků, vše bylo po veselí 65 hostů opět uklizené a připravené, byli jste prostě úžasní.Když k tomu přidám letos tak vzácné slunce, nemělo to chybu. Jak jste si jistě povšiml, ani se nám v neděli nechtělo odjet :-). Všichni hosté byli přímo nadšení.Štěpánovi a Katce přeji, aby celý jejich život byl tak krásný a povedený jako jejich svatba u vás.

Děkujeme! Štěpánova máma (18.5.2013)


Dobrý den,
ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za krásnou svatbu na statku, na kterou budeme všichni dlouho vzpomínat. Atmosféra byla hodně poklidná a jídlo opravdu výborné a ani nevím jak bych mohla pochválit Vaší organizaci. Všechno plynulo tak jak mělo a celý víkend hodně rychle utekl.

Mějte se krásně Naďa (svatba duben 2013)


Milý Jakube,
rádi bychom Tobě, Tvé mamce a celému úžasnému osazenstvu statku Blažejovice chtěli ještě jednou moc a moc poděkovat.

Poděkovat za úžasnou pomoc a ochotu při přípravě naší svatby, organizaci (od začátku až dokonce naprosto bezproblémovou a bez jakéhokoli stresu, tedy alespoň pro nás J), servis (který kolem nás všech neúnavně a hlavně stále s úsměvem běhal od rána do rána, a který jsme pak trošičku nenáviděli, protože už jsme byli všichni přejedení a přepití -- holky byly jste skvělé), výborné jídlo (jídlu Tvé mamky a grilmistra Aleše se prostě nikdo neubrání).

Že toto všechno zvládnete na jedničku, o tom jsme nepochybovali, o vašem přístupu a mňam jídlu jsme se přesvědčili při našich setkáních a návštěvách na statku, ale to, že z deštivého předchozího dne a svatebního dopoledne vykouzlíte den plný sluníčka, tak to už bylo trošku moc J J. Spokojenost z celého dne nakazila úplně všechny, byli jsme nadšeni a celý den jsme si užili opravdu na plno, byl tím nejkrásnějším dnem pro mě i mého manžela. Dodnes jsme neslyšeli jediné slovo výtky a to máme upřímné kamarády...

Takže díky, že jsme si náš den mohli v klidu, radosti a pohodě neskutečně užít.
Martina a Pavel (25.8.2012)


Jakube, chtěli bychom vám všem ještě jednou poděkovat. Prohlížíme si pořád dokola fotky a říkáme si, jak to bylo všechno strašne fajn a překonalo to naše nejodvážnější představy o svatbě. Nikdy bych si nepomyslela, ze to bude taková neskutečná pohoda, jaká byla u vás na statku. Od neděle přijímáme samé nadšené ohlasy na úžasné jídlo, bezchybný servis, nádherné prostředí a vůbec. Spousta lidí nám říkala, že to byla letos ta nejhezči svatba, a že jich v našem okolí bylo dost. Děkujeme za naprosto bezproblemové jednáni od začatku do konce, za užasný víkend, na který budeme vždy vzpomínat jen s úsměvem. Doufáme, že se k vám brzy opět podíváme buď na svatbu některých kamarádů, nebo na rodinnou oslavu. To, že to byl pro nás skutečně ten nejkrásnější den, je totiž především vaše zásluha.

Kristýna & Ondra Mayerovi (Svatba na statku 2012)

Milý Jakube, děkujeme! My se teprve zvolna mátoříme po tom krásném víkendu, na který máme od kamarádů moc hezké ohlasy. Ještě jednou díky za vše, Irena


Ještě jednou oba děkujem za perfektní přípravu, nápady, organizaci, moderování celého dne a hlavně za tu pohodu. Moc jsme si to oba užili a jak se k nám dostávají odezvy, i ostatní si to moc užili. Budeme Vás dál doporučovat dalším svatby chtivým

Markéta Veselá Schauhuberová (svatba 17.8.2012)


Ještě jednou chceme touto cestou poděkovat Jakubovi, jeho mamince, kuchařovi Alešovi a bezchybné obsluze, která o nás s úsměvem na rtech pečovala až do nedělního rána. Ocenili jsme pomoc s organizací svatebního dne, perfektní moderování a skvělou hudbu na party. Všichni hosté byli ze statku nadšeni a pěli chválu na svatební oběd i večerní raut. Celý den proběhl v úžasné pohodě a to nejen díky našim skvělým kamarádům, ale nemalou zásluhu na tom má i profesionální a lidský přístup všech lidí ze statku. Tajně jsme doufali, že se vše podaří, ale výsledek daleko předčil naše očekávání. Pro nás to byla svatba snů.

Pavel a Marie Jindrovi, svatba 9.6.2012Dobrý den Kubo,
chtěli bychom moc poděkovat za vše, co zpříjemnilo náš den D. Super jídlo a to od kanapek, přes polévku, hlavní chod, bezchybné grilování, řízežky se salátem, zelenina, ovoce, vše krásně a čistě servírované, všichni byli nad míru spokojeni. Co se obsluhy týká, holky to zvládly na jedničku, pořád čisté sklo a kočkám co s námi vydržely do čtyř do rána velký dííík!! Ještě jednou děkujeme především Vám , že jsme si to všichni mohli užít v krásném prostředí, Vaší mamince, kuchařovi Alešovi, servírkám a všem, kteří se kolem naší svatby točili. Přejeme spousty dalších vydařených a a šťastných svateb a oslav.

Třeba zase někdy na viděnou, Fero a Andrea Párničtí (svatba 12.5.2012)

Dojezdové vzdálenosti na Statek Blažejovice

Lokalita: Statek na svatbu, obec Blažejovice, okres Benešov, Středočeský kraj (na hranici obce kraj Vysočina)

Dojezdové vydálenosti na Statek Blažejovice

© mee

^

FBStatek Blažejovice
TOPlist
měřeno od 22.8.2013